NASZE STANDARDY

Dbamy o każdy szczegół. Począwszy od zabezpieczenia pomieszczenia, przygotowania skrzydła i ościeżnicy okna do prac renowacyjnych a skończywszy na pozostawieniu czystości po wykonanej pracy. W pracy wykorzystujemy wyłącznie oryginalne produkty. Korzystamy z najlepszego sprzetu profesjonalnych odkurzaczy, szlifierek, frezarek i produktów do drewna. Jestesmy rekomendowani przez ACTUM administratora i zarzącę wielu wspólnot mieszkaniowych w Gdyni, Sopocie, Gdańsku. Do kazdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokonując kwalifikacji okna, przedstawiamy Państwu zakres prac. Jakie czynności są niezbedne, które można odłożyć w czasie. Dokładamy wszelkich starań aby przywrócić blask oknom.

WPŁYW CZASU I BRAK NAPRAWY

Drewno jest pięknym materiałem. Producenci stosują odpowiednie środki do impregnacji i zabezpieczenia drewna w postaci lakierów. Oddziaływanie czynników takich jak prmoienieUV, woda, mechaniczne szukodzenia powstałe podczas użytkowania okna, powodują, że lakiery poddawane są próbie czasu na wytrzymałość i ochronę drewna. Należy zadbać o drewno jeśli cchemy cieszyć się przez długie lata wyglądem okien.

Oddziaływanie czasu w połączniu z brakiem dokonywania napraw powoduje, że nasze okno powoli zacznie ulegać procesowi niszczenia

Naprawa okna wymagana jest już na pierwszym etapie, kiedy obserwujemy odpryski lakieru. Brak działań skutkuje pogarszaniem sie wyglądu okna. Dlatego działajmy zdecydowanie powierzając wykonanie prac firmie, która się na tych czynnościach zna.

JAK TO ROBIMY

Renowacja okien dachowych obejmuje przygotowanie okna do przeprowadzenia prac szlifierskich. Każdy element z okna jest odkręcany a tak przygotowane skrzydło czy ościeżnica poddawane procesowi usunięcia starych powłok lakieru.

Oczyszczone drewno poddajemy procesowi polerowania i impregnacji. Nałożenie kilku warstw lakieru bezbarwnego zabezpiecza drewno i czyni je odpornym na zmienne warunki panujące wewnątrz pomieszczenia.

Na zakończenie są Państwo informowani przez nas o zasadach konserwacji okien drewnianych. Na co należy zwrócić uwagę, aby powłoki i okno mogło służyć przez kolejne długie lata. Doradzamy i dzielimy się naszą wiedzą.

ZADOWOLENI KLIENCI POLECAJĄ NAS

Zadowoleni Klienci z gdyńskich osiedli Fikakowo, Sokółka, Obłuże oraz Mostów, Sopotu, Warszawy, Łodzi i Gdańska (Niedźwiednik, Chełm, Orunia, Matarnia) są naszą wizytówką. Inwestorzy sa zadowledni z naszych efektów. Jest to możliwe dzięki naszemu doświadczeniu. Praca w firmie VELUX, pozwoliła ponzac produkcje okien, stosowane komponenty, rozwiąznia teczhniczne. Znajomośc przedmiotu to podstawa przy wyborze firmy, która wykonana u Państwa proces naprawy i renowacji okien. Tylko doświadczenie i znajomość przedmiotu pozwala osiągnąć zakładany efekt w renowacji i naprawie okien. Poszukujemy rozwiązań, które polepszają paramtr okien montowanych 10-15 lat temu. O oknach dachowych wiemy prawie wszystko. Konsekwetnie podnismy nasze kwalifikacje. Uczestniczymy w szkoleniach produktowychm, śledzimy zmiany teczniczne w oknach dachowych. Wszystko to sprawia, że usługi nasze są na bardzo wysokim poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo i BHP. GALERIA ZDJĘĆ

AAAA