najczęściej zadawane pytania

Co mam zrobić jeśli przez okna dmucha?
Okno jest wyposażone w szereg uszczelek, które maja zagwarantować komfort. Do okien GZL, FTS, FTS-V możemy zamontować dodatkową uszczelkę tzw. obwiedniową, która stanowić będzie dodatkową barierę dla wiatru.
Czy można do starych okien zamontować szybę energooszczędną?
Niezależnie od wieku okna, można dokonać wymiany pakietu szybowego. Poprawienie parametru izolacyjności okna pozytywnie wpłynie na nasz komfort na poddaszu. Szególnie ważne w takich pomieszczeniach ja sypialnia, pokoje przeznaczone dla najmłodszych.
Obawiam się dużego bałaganu podczas renowacji. Czy moje obawy są uzasadnione?
Renowacja okien dachowych odbywa się z zachowaniem dużego komfortu dla lokatorów. Przeszło 90% klientów dzieląc się z nami swoimi spostrzeżeniami deklarowało, że prace były przeprowadzone czysto i szybko. Z pewnością jest to zasługa sprzętu jakim dysponujemy. Czystość jest to dla nas ważne, dlatego zwracamy na to dużą uwagę.
Ile kosztuje renowcja okien?
Stawka uzależnina jest od wielkości okna, wysokości na jakiej są zamontowane, typu okna oraz zakresu prac jakie są do wykonania. Są sytuacje w których ze względu na zabudowę pod oknem nie będziemy w stanie wykonać renowacji. Wycenę opieramy o wskazane parametry. Dla Państwa i Naszego komfortu zawsze przed rozpoczęciem prac spotykamy się z Państwem i omawiamy zakres prac, który rekomendujemy. Wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązanie uwzględniając potrzeby i możliwości finasowe.
Jak ograniczyć występowanie kondensacji na szybie w okresie zimowym?
Najważniejsza dla ograniczenia kondensacji jest prawidłowo działająca wentylacja. Aby zapewnić sprawne usuwanie zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia, musi być zapewniony stały dopływ powietrza świeżego, poprzez rozszczelnianie okien lub otwarcie nawiewników. Kondensację na szybie ograniczyć można również przez prawidłową instalację grzejników (bezpośrednio pod oknem), jak również wykonanie szpalety pod oknem w pionie. Jeśli chcemy pod oknem umieścić parapet, należy pamiętać o pozostawieniu szczeliny między parapetem a ścianą.

8 pytań które ułatwią Państwu dokonać oceny stanu technicznego okien.

informacje techniczne

Dochowaliśmy wszelkkiej staranności w wyborze produktów do zabezpieczania drewna. Drewno wzmacniamy i zabezpieczamy przed grzybami. Powłoka lakieru chroni przed oddziaływaniem zmiennych warunków wewątrz jak: oddziaływanie promieni UV, kondensacja pary wodnej. Polecamy produkty do pielęgnacji drewna po zakończeniu renowacji.

więcej
A