kilka słów o nas i o sobie

Pasja do okien dachowych, która łączy ludzi. Wysoką jakość świadczonych usług osiągamy dzięki zamiłowaniu do tego co robimy. Znajomość przedmiotu i specyfiki okien dachowych zdobyłem pracując przez prawie dwie dekady u jednego z największych producentów okien dachowych firmie VELUX. Prowadząc doradztwo produktowe, montażowe, szkoląc i nadzorując budowy. Nasz Zespół to doświadczene osoby, które zdobyły wiedzę i doświadczenie u producentów. Znamy się bardzo dobrze na tym co robimy. Specjalizujemy się w renowacji i naprawie okien dachowych. Nadajemy nowy wygląd oknom, przywracając naturalny wygląd i świżość. Przeprowadzamy konsewację okien, poprawiamy parametry izolacyjności i uszczelniamy. Doradzamy i wspólnie z Państwem wybieramy najlepszą opcję godząc jakość i finase. Prowadzimy prace budowlane, dekarskie, ciesielskie i ocieplenia dachu. Działamy na terenie całego kraju posiadając przedstawicielstwa w Trójmieście, Olsztynie, Bydgoszczy, Warszawie. Jesteśmy mobilni i dla Państwa.

broszura

Obecnie zakres naszej działaności rozszerzamy o prace wykonania podkładów anhydrytowych dedykowanych pod ogrzewania podłowogowe. Okres pracy w firmie Lafarge pozwolił zgłębić wiedzę i doświadczenie z zakresu podkładów anhydrytowych realizując szereg inwestycje u klientów indywidualnych i obiektach użyteczności publicznej.

więcej

wszystko czego potrzebujesz

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak również właścicieli pensjonatów, hoteli, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Renowacja okien jest alternatywą dla wymiany okien. Pozwala zaoszczędzić finanse i wydłużyć czas użytkowania okna o kolejne lata. W chwili kiedy okno wymaga następcy podejmujemy się wymiany okna na nowe.

  • Większość okien dachowych, które poddawane są kwalifikacji, doskonale nadaje się do przeprowadzenia skutecznej renowacji. Przedział czasowy nie ma tak dużego znaczenia. Renowacji poddawaliśmy okna montowane 23 lata temu jak i te montowane 7 lat temu. Ogromne znaczenie w jakim stanie technicznym są okna odgrywało czy Inwestor przeprowadzał przeglądy techniczne okien oraz czy stosował się do zaleceń producenta.

    więcej
  • Przeglądy techniczne okien co 3 lata to najlepsze rozwiązanie zapewniając oknom profilaktykę i chroniąc przed zniszczeniem. Bieżąca konserwacja i pielęgnacja drewnianych okien dachowych wydłuża ich żywotność i zapewnia zachowanie ich funkcji użytkowych. Zawiasy, uszczelki, oblochowania, stan powłok lakiernicznych na drewnie o to wszystko trzeba zadbać. Skutki braku reakcji właściciela na odpryski lakieru prowadzą do wypłukiwania impregnatu i w konsekwencji pojawienia się czarnych śladów na drewnie. Uszkodzone uszczelki powodują przedmuchy przez okno i uporczywe odczucie chłodu.

    więcej

Czy wiesz, że

  • Każde okno dachowe VELUX posiada filtr powietrza Ważne aby podczas użytkowania okna zadbać o czystość filtru powietrza. Jest to ważne zarówno dla osiągnięcia dobrych parametrów infiltracji powietrza przez nawiewniki jak również dla naszego zdrowia. Tak jak w samochodzie zadbajmy o świeże i czyste powietrze we wnętrzu naszego pomieszczenia. Czyszcząc raz w roku pozbędziemy się zanieczyszczeń i brudu.
  • Istnieje możliwość otwierania okien VELUX klamką u dołu. Jeśli posiadasz okna typu GGL które posiadają górny system otwierania a chciałbyś otwierać okno używając klamki u dołu to jest taka możliwość.
  • Okna wymagają przeglądów technicznych. Producenci załączają materiał edukacyjny jak dbać o okna dachowe. Jakie są zalecenia dla Inwestora. Na co należy zwracać szczególną uwagę. Wszystko po to aby stan techniczny okien był jak najlepszy przez cały okres ich użytkowania. Konsekwencją braku dbałości są przecieki, niszczenie drewna i nieszczelności.
więcej