zakres usługi

Renowacja okien dachowych obejmuje przygotowanie okna do przeprowadzenia prac szlifierskich. Każdy element z okna jest odkręcany a tak przygotowane skrzydło czy ościeżnica poddawane procesowi usunięcia starych powłok lakieru.

Oczyszczone drewno poddajemy procesowi polerowania i impregnacji. Nałożenie kilku warstw lakieru bezbarwnego zabezpiecza drewno i czyni je odpornym na zmienne warunki panujące wewnątrz pomieszczenia.

Galeria zdjęć

Prawie każde okno możemy poddać procesowi naprawy. Z dużą satysfakcją odbieramy bardzo pozytywne opinie od właścicieli mieszkań, domów co do stanu okien po renowacji.

więcej

usługi premium

  • Kolory drewna inne niż naturalna sosna. Istnieje możliwość wyboru 2 kolorów, którymi pomalujemy Państwa okna dachowe. Kolory dostępne to: biały i mahoń. Przed przystąpieniem do prac przygotowujemy próbkę na fragmencie okna. Materiał jest przedstawiany Państwu do akceptacji.
  • Czas realizacji uzależniony jest od wielkości okna i ilości zleceń. Czas schniecia lakierobejcy odgrywa tu największą rolę.
więcej

nasze standardy

Dbamy o każdy szczegół. Począwszy od zabezpieczenia pomieszczenia, przygotowania skrzydła i ościeżnicy okna do prac renowacyjnych a skończywszy na pozostawieniu po sobie czystości. W pracy wykorzystujemy wyłącznie oryginalne produkty. Korzystamy z najlepszego sprzetu profesjonalnych odkurzaczy, szlifierek, frezarek i produktów do drewna. Usługę wykonujemy rzetelnie i dokładnie.

Sezon na prace renowacyjne trwa od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Parametrem który determinuje wykonywanie czynności renowacyjnych jest temperatura otoczenia. Stosowane impregnaty i lakiery mają określone parametry przez producenta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokonując kwalifikacji okna, przedstawiamy Państwu zakres prac. Jakie czynności są niezbędne, które można odłożyć w czasie. Dokładamy wszelkich starań aby przywrócić blask oknom.

  • Przed okresem ziomowym dokonujemy przeglądów technicznych. Zabezpieczamy miejsca, które przez lata nie były konserwowane. Poprawiamy szczelność montując nowe uszczelki. Sprawdzamy i zabezpieczamy miejsca najbadziej narażone na penetrację wodę. Wielokrotnie informujemy i odpowiadamy na pytania związane z kondensacja pary wodnej na szybach okien dachowych.
  • Podwyższamy parametry izolacyjności okien dachowych. Montaż szyb energooszczędnych, to dobra decyzja dla okien montowanych 15-20 lat temu. Poprawiając współczynnik izolacyjności szyby, zmiejszymy szereg zjawisk. Podwyższymy wartość temperatury dla powstawania punktu rosy. Dzięki temu chronimy drewno. Oszczędzamy na ogrzewaniu.
  • Większość prac wykonujemy w warsztacie Na czas naparwy, zabezpieczamy Państwu pomieszczenia serwisowymi oknami lub specjalnie przygotowaną kopułą ochronną.